Четвъртфиналните срещи от зимната част на Градската футболна лига бяха изиграни през изминалия уикенд

Първата среща, която бе изиграна в събота, бе между „Чакалите” и „Фаворитите”. Мачът завърщи при резултат 1:0, като за „Чакалите” в 39-ата минута се разписа Йордан Жаров. На този етап тимът на  „Чакалите” е на 4-то място в класирането в Асеновград, а „Фаворитите” водят в класирането в Пловдив. Втората играна в събота среща бе „Стенимахос” – „Бактрейд” , в която домакините победиха с 4:0. Като голмайстори в срещата се изявиха: за 1:0 – Иван Филев (6-та минута), за 2:0 – отново Иван Филев (18-та минута), в 27-ата минута (3:0) попадението бе дело на Борислав Сираков, а последният четвърти гол реализира Рамадан Хайрула в 33-та минута. Отборът на „Стенимахос” зае 3-тото място в класирането в Асеновград, а в Пловдив „Бактрейд” е на второ място.

В неделя бе играна само една среща – „Галакси“ (Асеновград) – „Стройтийм“ (Пловдив), която завърши при резултат 3:3. През първото полувреме отборът на „Стройтийм“ реализира 3 гола – дело на Нейчо Тонев в 9-тата минута, Красимир Чочев в 16-тата минута и отново Нейчо Тонев в 20-тата минута. С жълт картон бе наказан Красимир Чочев в края на първото полувреме. През второто полувреме се разписаха Румен Генев с два гола и Костадин Братанов с едно попадение. Вторият мач между „Спортинг“ (Асеновград) – „Земетръс“ (Пловдив) не бе игран и така бе присъдена служебна победа с 5:0 за  „Спортинг“ (Асеновград).