С нулево равенство завърши домакинството на ФК „Асеновец“ срещу тима на ПФК „Спартак С 94“ Пловдив

По една точка получиха футболните отбори на „Асеновец” и „Спартак С 94” Пловдив, след като неделният мач приключи с нулево равенство. Срещата се изигра на стадион „Шипка” в Асеновград пред множество фенове по трибуните.

Футболният двубой започна доста енергично. Много бързо топката преминаваше във владение ту на единия, ту на другия тим. Момчетата и от двата отбора се опитваха да я задържат, но хлъзгавият и мокър терен оказа своята роля. Бяха изпълнени и доста грешни пасове. В 41- вата минута срещу Мирослав Кайряков бе извършено нарушение в наказателното поле на съперника. Фаулът спечели дузпа, в полза на асеновградчани. И този, път, обаче, може би, не достигна късмет на момчетата на Димитър Илиев и така, резултатът остана 0:0. През всичките 90 минути, футболистите направиха множество пропуски. Бяха реализирани и доста удари, които вратарите Янкулов и Ахмедов успяха да парират и спасиха своите отбори от гол.

След неделнкия мач, футболен клуб „Асеновец” си запази седмата позиция, като прибави още една точка към своя актив.