Празничната програма на ТВ САТ КОМ

С излъчването на множество концерти, ученически поздрави и тематични коледни предавания ще зарадвама зрителите на ТВ САТ КОМ в следващите дни. Ето и какво сме подготвили за Вас, хората, които ще изберете ТВ САТ КОМ през настъпващите празници:
23.12.2017 – Събота
18:00 ч. – „Коледно тайнство“ – концерт на танцово шоу “Кабири”, КантикусДеОрис и Здравко Мандаджиев
19:30 ч. – “Рождественски благослов” – поздрав на талантите от ОУ “Отец Паисий”
21:00 ч. – “Коледно вълшебство” – концерт на Милена Костова

24.12.2017 – Неделя
19:30 ч. – Бъдни вечер и Коледа в село Бабук
20:30 ч. – Запалване на коледните светлини в Асеновград
21:00 ч. – Празничен концерт на ЦПЛР “Васил Левски” и ФА “Капитан Петко войвода”
22:00 ч. – Коледен празник в с. Избеглии
25.12.2017 – Понеделник
08:00 ч. – Благотворителен коцерт за Ники
10:00 ч. – Бъдни вечер и Коледа в село Бабук
13:00 ч. – Концерт на вокалния клас на Веселина Пашалиева
15:00 ч. – Коледно тържество на балет “Терпсихора” и класа по пиано на Васка Владимирова
18:00 ч. – „Магията на Коледа” – поздрав на талантите от СУ „Свети княз Борис I”
18:30 ч. – „Заедно на Рождество” – поздрав на талантите от СУ „Св.св. Кирил и Методий”
19:30 ч. – Колден блок на ТВ САТ КОМ
20:30 ч. – Концерт на ФФ “Надежда Хвойнева” р-л Стойчо Каранлъков и “Големите гайди” с р-л Стефан Янев
21:00 ч. – Конкурс за доброволческа инициатива 2017 г. на името на Донка Пашкова и връчване на приз “Рицар на добрата воля”
21:50 ч. – Коледен концерт на ФФ “Карлък”

26.12.2017 – Вторник
15:00 ч. – Тържествена церемония по връчване на наградите “Спортист на годината” 2017 – Асеновград
16:00 ч. – Коледен концерт на студентите от класа на Майя Бошева в ПУ “Паисий Хилендарски”
18:00 ч. – Предпиремач на годината 2017 – Асеновград
19:30 ч. – Коледен концерт на МШ “Станимака”
20:40 ч. – Коледна магия – концерт на ОУ “Ангел Кънчев”
21:00 ч. – Любими песни от любими филми – концерт
22:00 ч. – “Коледна феерия” – фолклорен празник

27.12.2017 – Сряда
15:00 ч. – Коледен концерт на студентите от класа на Майя Бошева в ПУ “Паисий Хилендарски”
18:00 ч. – Коледно тържество на балет “Терпсихора” и класа по пиано на Васка Владимирова
19:30 ч. – Коледен празник в с. Избеглии
20:00 ч. – Концерт на ФФ “Надежда Хвойнева” и “Големите гайди”
22:00 ч. – “Рождественски благослов” – поздрав на талантите от ОУ “Отец Паисий”