Програмата на ТВ САТ КОМ

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
08:30 Извънземните от микрокосмоса – документален филм
09:15 Раждането на чудовищни черни дупки – документален филм
10:00 Арт нюанси – предаване на ТВ САТ КОМ п.
10:30 Състезанието на живота им – документален филм еп.4
11:20 Географски ширини – документален филм еп.6
11:40 Тв справочник
12:00 Цигуларката – игрален филм
14:05 Животински инстинкт – документален филм еп. 5
14:40 Тв справочник
15:00 Удивителната Африка – документален филм
16:00 Скорост – предаване за автомобили
16:30 Войната на галактиките – документален филм
17:15 Да изследваме света – документален филм еп. 5
17:40 Тв справочник
18:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
18:30 На работа – предаване на ТВ САТ КОМ
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Загадките на Нан Мадол – документален филм
20:45 Разкриване на гравитационните вълни – документален филм
21:30 Голямата планета – документален филм еп.6
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 Докато сватбата не ни раздели – игрален филм
09:30 През дверите на православието – предаване на ТВ САТ КОМ п.
10:00 На работа – предаване на ТВ САТ КОМ п.
10:30 Състезанието на живота им – документален филм еп.4
11:20 Географски ширини – документален филм еп.7
11:40 Тв справочник
12:00 Фолклорна трапеза – фолклорно предаване
13:00 Черният бележник – игрален филм
14:40 Тв справочник
15:00 Призраци на бивши гаджета – игрален филм
16:45 Историята на Барак Обама – документален филм
17:40 Тв справочник
18:00 Световно фолклорно изкуство – музикално предаване
18:30 Лица – предаване на ТВ САТ КОМ
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Търсенето на Ноевия ковчег – документален филм
20:45 Следващата свръхнова – документален филм
21:30 Голямата планета – документален филм еп.7
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
08:30 Пътешествие до черна дупка – документален филм
10:00 Лица – предаване на ТВ САТ КОМ п.
10:30 Състезанието на живота им – документален филм еп.5
11:20 Географски ширини – документален филм еп.8
11:40 Тв справочник
12:00 Световно фолклорно изкуство – музикално предаване
12:30 Скорост – предаване за автомобили п.
13:00 Разбулването на пирамидите – документален филм
14:40 Тв справочник
15:00 Клубът на купувачите от Далас – игрален филм
17:00 Проклятието на белите джуджета – документален филм
17:40 Тв справочник
18:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
18:30 Нашата етажна собственост – предаване на ТВ САТ КОМ
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Психологическа война и подривна дейност – документален филм
21:20 Тайният живот на неутриното – документален филм
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 Завило се вито хоро – забавно предаване
08:30 Загадките на Нан Мадол – документален филм
09:15 Търсенето на Ноевия ковчег – документален филм
10:00 Нашата етажна собственост – предаване на ТВ САТ КОМ
10:30 Състезанието на живота им – документален филм еп.6
11:20 Географски ширини – документален филм еп.9
11:40 Тв справочник
12:00 Фолклорна трапеза – фолклорно предаване
13:00 Приземяване върху комета – документален филм
13:45 Тайните на Слънцето – документален филм
14:30 Анимация
14:40 Тв справочник
15:00 Няма място за старите кучета – игрален филм
17:05 Новогодишни усмивки – предаване на ТВ САТ КОМ
17:40 Тв справочник
18:00 Празничен хоровод – народна музика
18:30 Искам на село – предаване на ТВ САТ КОМ
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Завръщане в Антарктида – документален филм
20:45 Пазителят на пустошта – документален филм
21:30 Голямата планета – документален филм еп.8
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

 

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
08:30 Разкриване на гравитационните вълни – документален филм
09:15 Следващата свръхнова – документален филм
10:00 Искам на село – предаване на ТВ САТ КОМ п.
10:30 Състезанието на живота им – документален филм еп.7
11:20 Географски ширини – документален филм еп.10
11:40 Тв справочник
12:00 Процъфтяване – Как ще го постигнем – документален филм
14:15 Животински инстинкт – документален филм еп.6
14:40 Тв справочник
15:00 Сам на скалата – документален филм
16:40 Дивите коне от блатата – документален филм
17:35 Анимация
17:40 Тв справочник
18:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
18:30 Скорост – предаване за автомобили
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Елемент 115 – документален филм
20:45 Звездните богове от Сириус – документален филм
21:30 Голямата планета – документален филм еп.9
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 Невероятна ваканция – игрален филм
09:30 Географски ширини – документален филм
10:00 Лица – предаване на ТВ САТ КОМ п.
10:30 Нашата етажна собственост – предаване на ТВ САТ КОМ
11:00 Арт нюанси – предаване на ТВ САТ КОМ
11:40 Тв справочник
12:00 Фолклорна трапеза – фолклорно предаване
13:00 Тайната градина – игрален филм
14:40 Тв справочник
15:00 Любов на върха на пръстите – игрален филм
16:55 Анимация
17:00 На работа – предаване на ТВ САТ КОМ п.
17:40 Тв справочник
18:00 Тайният живот на неутриното – документален филм
18:45 Светът на изобретенията – документален филм еп.6
19:10 Тв справочник
19:30 Тема на седмицата – предаване на ТВ САТ КОМ
20:00 Последният мохикан – игрален филм
22:00 Завило се вито хоро – забавно предаване
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 Скуби Ду Мистерията започва – игрален филм
09:25 Великолепната петорка – игрален филм
11:00 Египетският остров на тайните – документален филм
11:40 Тв справочник
12:00 Как да разкараш гаджето за 10 дни – игрален филм
14:00 Дестинация Чили – документален филм
14:40 Тв справочник
15:00 Фолклорна трапеза – фолклорно предаване
16:00 Небостъргачи – документален филм
17:00 Искам на село – предаване на ТВ САТ КОМ п.
17:40 Тв справочник
18:00 През дверите на православието – предаване на ТВ САТ КОМ
18:30 Истинските Мъже в Черно – документален филм
19:10 Тв справочник
19:30 Титаник – игрален филм
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Анимация
07:40 Тв справочник
08:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
08:30 Завръщане в Антарктида – документален филм
09:15 Пазителят на пустошта – документален филм
10:00 Арт нюанси – предаване на ТВ САТ КОМ п.
10:30 Фестивал на Скоростта в Гудууд – документален филм еп.1
11:20 Географски ширини – документален филм еп.11
11:40 Тв справочник
12:00 Денис Белята – игрален филм
13:40 Коледен бал на приказни герои и певици – концерт на ММШ
14:40 Тв справочник
15:00 Дивите коне от блатата – документален филм
16:00 Скорост – предаване за автомобили
16:30 Загадките на Нан Мадол – документален филм
17:15 Да изследваме света – документален филм еп. 7
17:40 Тв справочник
18:00 В ритъма на спорта – предаване на ТВ САТ КОМ
18:30 На работа – предаване на ТВ САТ КОМ
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Те дойдоха от морето – документален филм
20:45 Тайните на Маите – документален филм
21:30 Голямата планета – документален филм еп.10
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата