24.7 C
Асеновград
петък, 18 юни, 2021
Начало Програма

Програма

07:00 Скорост – предаване за автомобили
07:40 Тв справочник
08:00 Първата човешка стъпка на Луната: Историята на Нийл Армстронг
08:50 Историята на Нелсън Мандела
09:40 Състезанието на живота им – еп. 1
10:30 На ръба на оцеляването – еп.8
11:00 През дверите на православието – предаване на ТВ САТ КОМ
11:40 Тв справочник
12:00 Конушенски Народен оркестър на 55 години
13:00 Невероятният свят на военните машини – еп. 1
13:50 Невероятният свят на автомобилите – еп. 1
14:40 Тв справочник
15:00 Поетичен рецитал на творби на Катя Рускова
16:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
16:10 Скорост – предаване за автомобили
16:30 Родова памет – предаване на ТВ САТ КОМ
17:00 Арт нюанси – предаване на ТВ САТ КОМ
17:40 Тв справочник
18:00 Балкан фолк – музикално предаване
18:45 2019 – предаване на ТВ САТ КОМ
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 „Танц, поезия и песен под стария чинар“ – литературно-музикална програма
21:30 Kонцерт на музикално студио „Калина Малина“
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник

07:00 Светлини
07:40 Тв справочник
08:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
08:10 Концерт на ФГ „Карлък“ – предаване на ТВ САТ КОМ
09:00 „Българийо, за тебе те умряха“
10:00 Скорост – предаване за автомобили
10:30 Родова памет – предаване на ТВ САТ КОМ
11:00 Арт нюанси – предаване на ТВ САТ КОМ
11:40 Тв справочник
12:00 Фолклорна трапеза
13:00 Рожен 2019 – предаване на ТВ САТ КОМ
13:50 Клавирен концерт на школата по пиано с ръководител Кети Стоянова
14:40 Тв справочник
15:00 Анджелина Джоли – поглед отблизо
16:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
16:10 Концерт на музейната музикална школа
17:00 През дверите на православието – предаване на ТВ САТ КОМ
17:40 Тв справочник
18:00 Спектакъл „Усмивка“ – ДС „Косара“
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Невероятният свят на автомобилите – еп. 1
21:00 Великия Зизу: Историята на Зинедин Зидан
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Балкан фолк – музикално предаване
07:40 Тв справочник
08:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
08:10 Анзак в лицето на войната
09:00 Невероятният свят на автомобилите – еп. 2
10:00 Невероятният свят на военните машини – еп. 1
11:00 Балкан фолк – музикално предаване
11:40 Тв справочник
12:00 2019 – предаване на ТВ САТ КОМ
12:30 Скорост – предаване за автомобили
13:00 15 години Фолклорно сдружение „Детска песен – Н. Хвойнева“
14:40 Тв справочник
15:00 „През поколенията“ – Празничен концерт на КТИ „Везеница“
16:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
16:10 Рецитал за любовта – предаване на ТВ САТ КОМ
16:30 През дверите на православието – предаване на ТВ САТ КОМ
17:00 Концерт на представителният духов оркестър при ВВС – Пловдив
17:40 Тв справочник
18:00 Великите личности – еп. 1
18:25 На ръба на оцеляването – еп.1
18:50 Географски ширини – еп.1
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Арт нюанси – предаване на ТВ САТ КОМ
20:30 Спектакъл на ДФ „Косара“
21:00 Феномена Тайгър Уудс
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Скорост – предаване за автомобили
07:40 Тв справочник
08:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
08:10 Магията на Одри Хепбърн
09:00 „България пее“ в Асеновград
10:00 „Моят ритъм“ – концерт на Веси Пашалиева
11:00 Концерт на музикална школа „Станимака“ с ръководител Севджан Рамадан
11:40 Тв справочник
12:00 Фолклорна трапеза
13:00 „Пролет 2019“ – празничен концерт
14:40 Тв справочник
15:00 Пехливански борби 2020 – предаване на ТВ САТ КОМ
16:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
16:10 Певческа група „Бяла лилия“
16:30 Арт нюанси – предаване на ТВ САТ КОМ
17:00 Балкан фолк – музикално предаване
17:40 Тв справочник
18:00 Мания: Историята на Здрач
18:40 Скорост – предаване за автомобили
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 През дверите на православието – предаване на ТВ САТ КОМ
20:30 Концерт на музикална школа пр НЧ „Родолюбие“ с ръководител Ина Паришева
21:00 Ричард Брансън: Суров инстинкт
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Светлини
07:40 Тв справочник
08:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
08:10 Цялата неофициална история на Айртон Сена
09:00 130 години СУ „Св.св. Кирил и Методий“
11:00 Акордеонен концерт на студенти и приятели на Ангел Маринов
11:40 Тв справочник
12:00 Първоюнски концерт на ученици от класа на Кети Стоянова
13:00 Концерт на музейната музикална школа
13:50 „МАЙКА БЪЛГАРИЯ“ Концерт-спектакъл на Ансамбъл „Тракия“
14:40 Тв справочник
15:00 В памет на Хийт Леджър
16:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
16:10 Фолклорен концерт „На кръстопът“
17:40 Тв справочник
18:00 Великите личности – еп. 2
18:25 На ръба на оцеляването – еп. 2
18:50 Географски ширини – еп. 2
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 2019 – предаване на ТВ САТ КОМ
20:30 Празничен концерт на ВФ „Калина Малина“
21:00 Светът на Майли Сайръс
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Балкан фолк – музикално предаване
07:40 Тв справочник
08:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
08:10 Историята на Барак Обама
09:00 10 години „ТРАКЕ“
10:00 Фестивал на уличното изкуство „Брилянтин“
11:00 Родова памет – предаване на ТВ САТ КОМ
11:40 Тв справочник
12:00 Традиционен събор „Света Троица“ в Избеглии – предаване на ТВ САТ КОМ (п.)
13:00 „Български корени“ – концерт-спектакъл
13:50 Неофициалната история на живота след Бийтълс
14:40 Тв справочник
15:00 Концерт на Конушенски народен оркестър по Гергьовден
16:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
16:10 Първоюнски концерт на ученици от класа на Кети Стоянова
17:00 Балкан фолк – музикално предаване
17:40 Тв справочник
18:00 Великите личности – еп. 3
18:25 На ръба на оцеляването – еп. 3
18:50 Географски ширини – еп. 3
19:10 Тв справочник
19:30 Дейвид Бекъм: Разкрития
20:00 Фолклорна трапеза
21:00 Принцесите на света
22:00 Скорост – предаване за автомобили
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Балкан фолк – музикално предаване
07:40 Тв справочник
08:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
08:10 Концертни изпълнения на самодейни творчески формации от Община Асеновград и региона
10:00 Спектакъл на ДФ „Косара“
10:30 Концерт на дует Севдалина и Валентин Спасови
11:00 Арт нюанси – предаване на ТВ САТ КОМ
11:40 Тв справочник
12:00 Фолклорна трапеза
13:00 Просто жиголо – игрален филм
14:40 Тв справочник
15:00 Трио „Разгуляй“ в Асеновград (п.)
16:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
16:10 70 години ОУ „Христо Ботев“ – предаване на ТВ САТ КОМ
17:40 Тв справочник
18:00 През дверите на православието – предаване на ТВ САТ КОМ
18:30 Родова памет – предаване на ТВ САТ КОМ
19:10 Тв справочник
19:30 2019 – предаване на ТВ САТ КОМ
20:00 „Сако от велур“ – постановка на театър „Арте“
21:30 Поетичен рецитал на творби на Катя Рускова
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Скорост – предаване за автомобили
07:40 Тв справочник
08:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
08:10 Осама Бин Ладен: Войната срещу тероризма
09:00 „Моят ритъм“ – концерт на Веси Пашалиева
10:00 Посоки – предаване на ТВ САТ КОМ
10:30 Светлини
11:00 През дверите на православието – предаване на ТВ САТ КОМ
11:40 Тв справочник
12:00 Концерт на „Биг Бенд Пловдив“
13:00 10 години певческа група „Гълъбовски гласове“
14:40 Тв справочник
15:00 Спектакъл „30 години балетно студио Терпсихора“
16:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
16:10 Скорост – предаване за автомобили
16:30 Родова памет – предаване на ТВ САТ КОМ
17:00 Арт нюанси – предаване на ТВ САТ КОМ
17:40 Тв справочник
18:00 Балкан фолк – музикално предаване
18:40 2019 – предаване на ТВ САТ КОМ
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Фолклорна трапеза
21:00 Момичето от Оз: Никол Кидман
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

07:00 Светлини
07:40 Тв справочник
08:00 Да се раздвижим – предаване на ТВ САТ КОМ
08:10 Стоманеният поглед: Историята на Клинт Истууд
09:00 „През поколенията“ – Празничен концерт на КТИ „Везеница“
10:00 Скорост – предаване за автомобили
10:30 Родова памет – предаване на ТВ САТ КОМ
11:00 Арт нюанси – предаване на ТВ САТ КОМ
11:40 Тв справочник
12:00 Фолклорна трапеза
13:00 Първоюнски концерт на ученици от класа на Кети Стоянова
13:50 ВФ „Калина Малина“ представя песни от любими български филми
14:40 Тв справочник
15:00 Концерт на вокална група „Хорошее настроение“ от побратимения град Стари Оскол (Русия)
16:00 Празничен концерт на ВФ „Калина Малина“
16:30 През дверите на православието – предаване на ТВ САТ КОМ
17:00 Концерт на ФФ „Карлък“
17:40 Тв справочник
18:00 Великите личности – еп. 4
18:25 На ръба на оцеляването – еп. 4
18:50 Географски ширини – еп. 4
19:10 Тв справочник
19:30 Дневник – информационна емисия
20:00 Невероятният свят на военните машини – еп. 1
21:00 Фестивал на Скоростта в Гудууд – еп. 1
22:00 Дневник – информационна емисия
22:30 Тв справочник
23:00 Край на програмата

ГОРЕЩИ НОВИНИ

- Advertisement -

ПРОИЗВОЛНИ